Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Шановні краяни! Працівники дорожнього господарства, ветерани галузі та автомобілісти!

Шановні краяни! Працівники дорожнього господарства, ветерани галузі та автомобілісти!

Сьогодні якісні автомобільні дороги є важливою складовою піднесення економіки для кожного регіону. Прикарпаття, як один із найпопулярніших центрів туризму, не є винятком. Розвиток туристично-рекреаційної галузі як стратегічного напряму розвитку краю вимагає утримувати мережу доріг у транспортно-експлуатаційному стані. Стабільну діяльність дорожньої галузі області забезпечує Служба автомобільних доріг, заснована 2010 року.

Із 2015 року на Івано-Франківщині реалізується державний проект «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону», виокремлений у програму «Дороги Прикарпаття». За сприяння Укравтодору, народних депутатів України, місцевої влади розпочалася позитивна динаміка фінансування дорожнього господарства на автомобільних дорогах краю.

Загалом відремонтовано найпроблемніші ділянки державних трас Н-09 Мукачеве – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець- Подільський. Це ті основні вузли, над якими продовжує працювати САД, щоб забезпечити якісний автомобільний зв'язок між сусідніми обласними центрами. Процес постійно перебуває на контролі центральної та місцевої влади, громадськості. Така увага стимулює і спонукає працювати ще ефективніше.

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області щиро вітає працівників автодорожнього господарства та водіїв із професійним святом - ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА!

Щиросердечно бажаємо працівникам дорожньої галузі та автомобілістам міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, надійних партнерів, цікавих проектів та впевненості у майбутньому.

Нехай трудові зусилля, висока професійність та відданість справі стануть запорукою подальших успіхів та нових здобутків у будівництві та відновленні доріг України!

Нехай у ваших домівках панує та примножується сімейна злагода, добробут, а лихо оминає. Хай благословить Господь ваші дороги!

Благополучних доріг та мирного неба! Зі святом!

З повагою,

начальник Служби автомобільних доріг

у Івано-Франківській області                                      Василь Буджак.