Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

Усі матеріали

 • 9.08.2018

  Триває ремонт дороги загального користування державного значення Р-24 Татарів — Кам'янець-Подільський

  Відповідно до перспективного плану та стратегії відновлення доріг Івано-Франківської області третій рік тривають ремонтні роботи на автошляхах Прикарпаття. Серед них — і ремонт дороги загального користування державного значення Р-24 Татарів — Кам'янець-Подільський. На ділянці км 142+300 – км 140, у Коломийському районі.

 • 7.08.2018

  Триває ремонт дороги Мукачеве — Львів

  Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів, за кошти держбюджету, на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, триває ремонт доріг загального користування державного значення.

 • 3.08.2018

  На автомобільній дорозі О-090802 Яблунів - Делятин укріплюють основу покриття

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області на дорозі місцевого значення О-090802 Яблунів — Делятин  підрядна організація виконує роботи з поточного середнього ремонту.

 • 26.07.2018

  В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

  Не зважаючи на складні погодні умови, в області тривають роботи з поточного середнього ремонту доріг державного значення. На Н-09 Мукачеве — Львів укладено верхній захисний шар покриття, на дорозі Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський, км 94+544 триває ремонт дорожнього покриття на мості. Також за кошти експлуатаційного утримання проводиться дрібний ремонт мостів на державних дорогах Н-09 Мукачеве — Львів, км 254+107 та Т-09-05 Делятин —  Раківчик, км 12+692.

 • 24.07.2018

  На Прикарпатті добудують два нових мости

  На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області проведено корегування проектно-кошторисної документації на будівництво мосту в селі Боднарів Калуського району через річку Луква на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий — Мамалига, км 82+881.

 • 14.07.2018

  На Івано-Франківщині приймають заходи щодо збереження від руйнування автомобільних доріг

  Під час жнив потік великовагового транспорту на автотрасах пожвавлюється. Тож у Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області стежать за тим, щоб габаритно-ваговий контроль (ГВК) став постійним та ефективним засобом боротьби з недобросовісними відправниками зібраного й водіями фур, котрі порушують норми транспортних перевезень. Це стосується й інших учасників дорожнього руху, що перевозять вантажі.

 • 12.07.2018

  Із Києва — до Карпат — через Дністер

  Дорога Р-24 «Татарів — Кам'янець-Подільський» найоптимальніше з’єднує столицю України та центральні області із Карпатами. Частина цієї автомагістралі проходить Івано-Франківщиною, від моста в Устечку через Дністер, що розділяє область із Тернопільщиною, а далі — Городенківським районом. Тож враження від Прикарпаття починається від споглядання красот Дністра, його крутих берегів і мальовничих краєвидів Дністровського каньйону та просторих ланів Покуття у підніжжі високогір'я Карпат.

 • 10.07.2018

  Прокладено верхній шар асфальтобетону на дорозі Н-09 «Мукачево — Львів»

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області дорожньо-експлуатаційна компанія ТОВ «ПБС» укладає щебенево-мастиковий асфальтобетон на дорозі Н-09. Роботи ведуться в селищі Татарів, на кілометрах 219 — 239 кілометрах. Ремонт тут розпочали торік, однак через брак фінансування окремі ділянки були залишені в нижньому шарі асфальтобетону. Їх стан залишився таким, як одразу після ремонту. Тож вийшла своєрідна перевірка на якість, а фірма «ПБС» вкотре підтвердила, що добре робить свою справу.

 • 5.07.2018

  Дорожня розмітка на автошляхах Прикарпаття поліпшить безпеку руху

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області працівники ПП «Спецтехніка АЛОР» м. Івано-Франківська оновили дорожню розмітку на пішохідних переходах в населених пунктах Гута, Раковець, Дзвиняч, Підгір‘я. Це ділянка дороги державного значення Р-38 «Богородчани-Гута». Розмітка виконана із сучасних високоякісних покрівельних матеріалів, що забезпечують більшу стійкість. Гарантія становить шість місяців.

 • 3.07.2018

  Якість мостів — складова безпеки руху

  Особливостями автомобільних доріг Івано-Франківської області є найбільша в країні кількість мостових переходів та штучних споруд у розрахунку на 1 км автомобільних доріг, які часто, разом із покриттям, зазнають руйнувань внаслідок повеневих та зсувних процесів. Це викликає складність їх ремонту та експлуатації.