УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » 17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019»

17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019»

У Києві 6-7 листопада відбулася наймасштабніша подія дорожньої галузі України – 17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019». Протягом двох днів спеціалісти та науковці з восьми країн світу мали змогу обмінятися досвідом та презентувати новітні технології у будівництві, ремонті та експлуатації доріг.
У роботі Форуму взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, директор ДП «ДержорНДІ» Артем Безуглий та ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.
«Форум став унікальним професійним комунікативним майданчиком для обговорення актуальних питань та платформою для подальшої співпраці», – акцентував на відкритті заходу т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко.
Олег Федоренко наголосив на тому, що Президент України та Уряд поставили перед Укравтодором та облдержадміністраціями масштабні завдання із розбудови та відновлення транспортної інфраструктури. В наступному році передбачено рекордні кошти на фінансування дорожньо-будівельних робіт.
Завдяки фундаментальним реформам, які відбулися за останні роки, галузь активно розвивається. Це стосується відновлення існуючої мережі автодоріг, а також їх будівництва та реконструкції.

Державний дорожній фонд, який запрацював з 2018 року, акумулює кошти, що адресно спрямовуються на утримання та ремонт доріг. Це передбачає гарантоване фінансування та дає позитивний сигнал для бізнесу. Приватні компанії з усього світу виявляють усе більшу зацікавленість у співпраці в дорожньому господарстві України.
«Завдяки прогнозованому фінансуванню можемо планувати ремонтно-будівельні роботи на дорогах державного значення на роки вперед. Це сприятиме створенню розвиненої мережі якісних автомобільних доріг, які відповідатимуть сучасним критеріям комфорту і безпеки. А для країни відновлення доріг – насамперед – це безпека та нові можливості для економічного зростання», – акцентував Олег Федоренко.
У рамках Форуму відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні матеріали і технології для будівництва та ремонту автомобільних доріг». У ній взяли участь представники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підприємств дорожньої галузі.