Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » АВТОДОРОЖНІ ПІДПРИЄМСТВА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ ПІДТВЕРДИЛИ ГОТОВНІСТЬ УТРИМАННЯ АВТОШЛЯХІВ ПРИ УСКЛАДНЕНИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ

АВТОДОРОЖНІ ПІДПРИЄМСТВА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ ПІДТВЕРДИЛИ ГОТОВНІСТЬ УТРИМАННЯ АВТОШЛЯХІВ ПРИ УСКЛАДНЕНИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ

Перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка та заступник голови ОДА Василь Івасик провели онлайн-нараду із представниками дорожніх служб, відповідальних за зимове обслуговування автошляхів Івано-Франківщини, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття», департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, голів райдержадміністрацій, міст Болехів та Яремче.

Акцентувалася увага на можливому ускладненні погодних умов. Отож, важливою є злагоджена робота дорожніх служб та підрядних підприємств, залучених до зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг Прикарпаття. Наголос зроблено на забезпеченні безперебійного і безпечного руху автотранспорту, чіткій комунікації та взаємодії із ОДА та місцевою владою.

Представники підрядних та субпідрядних підприємств інформували про наявність необхідної снігоприбиральної техніки, достатньої кількості протиожеледних, паливно-мастильних матеріалів для забезпечення сталого проїзду транспорту на автошляхах Прикарпаття під час погіршення погодних умов.