Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » БЕЗПЕЧНИЙ ПРОЇЗД НА ДОРОГАХ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ

БЕЗПЕЧНИЙ ПРОЇЗД НА ДОРОГАХ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ

Під керівництвом першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіонального штабу, на якому обговорено питання готовності автодоріг Прикарпаття до зимового періоду та забезпечення вчасного реагування на надзвичайні ситуації. Керівник зазначила на координації дій усіх служб для прийняття ефективних рішень у випадку надзвичайних ситуацій на автошляхах.

Під час засідання вирішено, що в разі виникнення надзвичайних ситуацій здійснюватимуться технологічні перерви в русі транспорту, координовані працівниками ГУ Національної поліції в області, щоб техніка мала змогу впорядкувати дорожню смугу і привести її до задовільного для проїзду стану. 

Також заслухано підрядні підприємства, що відповідають за експлуатаційне утримання автодоріг, щодо їх технічної готовності до роботи в зимовий період та забезпечення чергування в період прогнозованого погіршення природних умов.

Керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповів про проходження осінньо-зимового сезону минулого року на дорогах державного значення Прикарпаття. А також акцентував увагу на правильній організації роботи і цієї зими.