УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ЧІТКИЙ КОНТРОЛЬ, ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ ТА ВЗАЄМОПІДТРИМКА ДОПОМОГЛИ ПОДОЛАТИ СТИХІЮ

ЧІТКИЙ КОНТРОЛЬ, ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ ТА ВЗАЄМОПІДТРИМКА ДОПОМОГЛИ ПОДОЛАТИ СТИХІЮ

Сильні снігопади та хуртовини, починаючи від 11 лютого, спричинилися до надзвичайних ситуацій на окремих ділянках доріг загального користування державного значення, зокрема на території Коломийської, Городенківської, Снятинської і Тлумацької територіальних громад Івано-Франківської області.  

Для відновлення проїзду була задіяна вся спецтехніка підрядних підприємств, що відповідають за зимове утримання доріг. На окремих ділянках долучилися сільгосппідприємства, як-от у селі Чернятин, де ДП «Обрій» виділило трактори для розчищення снігових заметів на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Заблокували рух транспорту й снігові замети на цій же дорозі на ділянці Котиківка – Семаківці.  Подекуди вони сягали 2,5 м. Сніг, утрамбований зверху крижаним дощем, сильна заметіль, що призвела до переметів, перпендикулярний до дороги вітер, винесений на проїзну частину разом зі снігом ґрунт – усе це спричинило надзвичайну ситуацію.

До розчищення проїзної частини дороги від переметів були задіяні як підрядна організація, що відповідає за зимове утримання цієї ділянки а/д Р-24, так і інші підрядні організації, які уклади договори зі Службою автодоріг в Івано-Франківській області на зимове утримання 2020-21 р.р., та перекинули спеціальну потужну техніку з інших дільниць. Злагоджена робота сприяла відновленню проїзду.

Така взаємопідтримка, організація праці, чіткий контроль за виконанням завдань з боку Служби автодоріг були й на інших дорогах державного значення та вчергове випробували автошляховиків на міцність. Дякуємо всім учасникам дорожнього руху, громадськості за розуміння та підтримку.