УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ВАГОМІ ЗДОБУТКИ

ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ВАГОМІ ЗДОБУТКИ

Щороку останньої неділі жовтня відзначаємо День працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства. З цієї нагоди напередодні професійного свята в Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області відбулися урочистості. В них взяли участь керівники ОДА, облради та депутатського корпусу, керівники підрядних та проектних організацій, працівники САДу і ветерани галузі.

У вітальному слові голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів  подякував колективу Служби автодоріг та підрядним організаціям від імені мешканців області за плідну працю в будівельно-ремонтному сезоні.

«Ви зробили прорив автодорожньої галузі в області. Завдяки ініційованій Президентом національній програмі «Велике будівництво» на Прикарпаття залучено великий ресурс, який підрядні організації використовують ефективно та якісно. Область – серед лідерів із будівництва та відновлення мостів і ремонту доріг державного значення. Івано-Франківщина на дві третини – це гірська територія. Дороги разом із гарними краєвидами додають туристичної привабливості регіону. А головне – полегшують життя місцевих мешканців у складних умовах життя. Розвиток дорожньої галузі дає поштовх до покращення інфраструктури, інвестиційної привабливості області. Бажаю, щоб той фінансовий ресурс, що є цьогоріч, повторився і в наступному році. Івано-Франківщина може похвалитися тим, що всі дороги державного значення у найвисокогірнішому Верховинському районі відремонтовані. Область має всі шанси стати першою, де будуть наступного року оновлені всі дороги державного значення. Бажаю колективу Служби автодоріг, щоб ви як спеціалісти зберегли свій потенціал, передали досвід та знання молодим, розвивалися та втілювали проекти з відновлення дорожньої галузі на благо нашого краю», – зазначив Віталій Федорів.

Своєю чергою начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак наголосив на здобутках галузі. Цьогоріч здано в експлуатацію найбільший в Західній Україні збудований міст (через р. Дністер біля с. Сівка Войнилівська на а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш). На завершенні – капітальний ремонт мосту через р. Луква в с. Боднарів на а/д Н-10 Стрий –- Мамалига. За останні п’ять років – це вже десятий відновлений міст. Розпочато поточний середній ремонт ще трьох мостів на дорогах державного значення.

У 2020 році ремонтували як головні магістралі області Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий - Мамалига, так і регіональні й територіальні (зокрема Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Р-62 Криворівня – Чернівці, Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна). Розпочато поточний середній ремонт а/д М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, Р-21 Долина – Хуст. Багато уваги приділено поліпшенню експлуатаційного утримання доріг та безпеки дорожнього руху.

«Дуже реально, за такого підходу держави та організації праці щодо утримання та ремонту автошляхів, завершити в наступному році оновлення всіх доріг державного значення. Великий поштовх у цьому – Прем’єр-Міністра Дениса Шмигаля, котрий на посаді голови Івано-Франківської ОДА оголосив 2020-й Роком доріг і мостів на Прикарпатті. Та підтримки наших пропозицій щодо проектів  Верховної Ради України, Укравтодору, обласної державної адміністрації та обласної ради», – наголосив Василь Буджак.

«Вагомі досягнення – заслуга кожного працівника Служби автодоріг, результативної злагодженої праці всіх підрозділів – від прийняття передпроектних рішень, технічних завдань – до підписання угод із підрядними організаціями, контролю за техпроцесом та прийманням виконаних робіт», – акцентував Василь Буджак.

Василь Буджак від імені Голови Укравтодору Олександра Кубракова вручив Почесну відзнаку заступнику начальника САДу із розвитку доріг Любомиру Семаніву та подякував кожному керівнику структурного підрозділу.

Відзначив керівник і всі підрядні організації, проектувальників, котрі якісно виконували доведені завдання. Подарунки отримали й ветерани галузі – колишні керівники дорожньої галузі області. Василь Буджак наголосив на спільному завданні із відновлення доріг і мостів із ДП «Дороги Прикарпаття», що відповідає за автошляхи місцевого значення. А також на співпраці із Надвірнянським фаховим коледжем Національного транспортного університету. Багато його випускників успішно влилися в лави Служби автодоріг.

Під час урочистостей Віталій Федорів та Василь Буджак із нагоди свята нагородили працівників Служби автодоріг та підрядників почесними грамотами.