Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » До уваги учасників дорожнього руху !!!

До уваги учасників дорожнього руху !!!

З 13 на 14 листопада тривалий снігопад ускладнив рух транспорту на дорогах загального користування державного значення Івано-Франківщини. Перші тривожні сигнали надходили з Рогатинського району – ділянки дороги Н-09 Мукачеве-Львів, від Рогатина до межі з Львівською областю. Підрядне підприємство, яке відповідає за експлуатаційне утримання доріг, задіяло необхідну техніку і матеріали, і на ранок 14 грудня дорога перебувала в доброму експлуатаційному стані.

Упродовж доби виникла проблема із пересуванням важковагового транспорту на ділянці дороги Н-10 Стрий – Мамалига (Раківські пагорби в районі Долини). Для розчищення дороги виїжджала техніка місцевої ДЕД. Заторів загалом нема, ДТП – також.

14 грудня всі автошляхи загального користування державного значення Івано-Франківської області – в проїзному режимі. На Яблуницькому перевалі покриття мокре, на Вишківському та інших перевальних ділянках – сніжне. Для ліквідації слизькості на дорогах було задіяно 48 одиниць техніки та 2 – в режимі чергування, 92 працівники, 11 – у режимі  чергування. Для ліквідації слизькості використано 471 т матеріалів для підсипання та 124 т солі.

Упродовж вихідних на Прикарпатті збережеться морозна температура, сніжитиме, можлива ожеледиця. Тож закликаємо бути обачними на дорогах, дотримуватися Правил дорожнього руху.