Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » До уваги всіх учасників дорожнього руху !

До уваги всіх учасників дорожнього руху !

Для забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами,  запобігання загрози виникнення позаштатних та непрогнозованих ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення Івано-Франківської області на період очікуваного погіршення погодних умов  підрядні організації, задіяні у зимовому утриманні автомобільних доріг (ТзОВ “ПБС” та ДП "Івано-Франківський облавтодор") поінформовані про необхідність виконання заходів для недопущення виникнення ускладнень у русі транспортних засобів, пов’язаних із погодними умовами.

 

Відбулися додаткові узгоджувальні наради з керівництвом регіональних обласних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо прийняття оперативних міжвідомчих рішень.

 

 У Службі автодоріг на період негоди призначено відповідальних працівників для координації дій, а зокрема із суміжними областями, Укравтодором, органами місцевої влади. Розроблено порядок взаємодії підрозділів Служби автодоріг з підрядними організаціями, територіальними підрозділами ДСНС та відпрацьовано питання залучення важкої техніки для розчищення найбільш проблемних ділянок доріг.

 

 Проведено аналіз наявності протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів у підрядних організаціях. Зокрема станом на 09.01.2019 р. їх залишок склав:

 

ДП “Івано-Франківський облавтодор

- технічна сіль – 380 т;

- фрикційні матеріали – 1500 т;

- піщано-соляна суміш – 1150 т.

Для забезпечення паливно-мастильними матеріалами є домовленість із АЗС про надання цих матеріалів із відтермінуванням оплати.

 

ТзОВ “ПБС”

- технічна сіль – 900 т;

- фрикційні матеріали – 4900 т;

- піщано-соляна суміш – 800 т.

Паливно-мастильними матеріалами забезпечені повним обсягом.

 

Станом на 8.00 10 січня дороги державного значення – в проїзному стані, здебільшого - з чорним покриттям, крім Р-24, Р-62, Р-21 у гірських районах. Скарг до диспетчерської служби не надходило.

Техніка підрядних підприємств САД працювала в режимі чергування, за винятком перевалів, де після невеликого снігопаду розгортали замети й ліквідували слизькість. Загалом було задіяно 10 механізмів та 11 робітників, у режимі чергування відповідно – 41 та 73. Для виконання робіт із забезпечення проїзду використано 40 л бензину та 590 л солярки, 148 т піщано-сольової суміші.

Протягом дня синоптики прогнозують до -9 морозу (в гірській місцевості), після обіду можливий невеликий сніг.

Нагадуємо про дотримання ПДР усіма учасниками дорожнього руху.