Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Добрі дороги із сусідніми областями сприятимуть розвитку багатьох галузей економіки.

Добрі дороги із сусідніми областями сприятимуть розвитку багатьох галузей економіки.

«Минулого року спільними зусиллями нам вдалося залучити на ремонт основних автомагістралей області майже 1 мільярд 200 мільйонів гривень, а це на 450 мільйонів більше, ніж у 2015 році, - зазначив, звітуючи перед громадськістю області голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

 - Ми свідомо робили акцент на першочергове проведення ремонту магістральних доріг державного значення, які проходять через нашу область, з’єднуючи Івано-Франківськ із сусідніми обласними центрами, розуміючи що це дасть поштовх до розвитку інших галузей економіки».

Очільник Прикарпаття наголосив, що основна увага приділялася якості виконання робіт, де ключову роль відіграла активна позиція громадськості. Як спільний результат – відкриті конкурсні торги з обов’язковою умовою: гарантійний термін експлуатації повинен становити не менше десяти років.

Посадовець зазначив, що за підтримки місцевих рад, на ремонт доріг було спрямовано понад 305 мільйонів гривень із місцевих бюджетів. Загалом за два останні роки в області  відремонтовано 212 кілометрів доріг на суму більше двох мільярдів гривень.

Досягти таких результатів у розвитку дорожньої інфраструктури вдалося завдяки розумінню і підтримці  Президента України, Уряду, керівників місцевих органів влади.

На переконання Олега Гончарука, добротний стан доріг сприяє розвитку багатьох галузей економіки, насамперед, туризму.