Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ГОЛОВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОДА ВІТАЛІЙ ФЕДОРІВ ОЗНАЙОМИВСЯ ІЗ ХОДОМ РЕМОНТУ ДОРОГИ Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - НАДВІРНА

ГОЛОВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОДА ВІТАЛІЙ ФЕДОРІВ ОЗНАЙОМИВСЯ ІЗ ХОДОМ РЕМОНТУ ДОРОГИ Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - НАДВІРНА

На виконання державної програми «Велике будівництво» триває поточний середній ремонт а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. 14 травня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів оглянув хід робіт у селі Березівка Тисменицького району, де на км 3+000 – 5+000 підрядне підприємство влаштовує верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ДП «Дорожній контроль якості» Укравтодору. Усі роботи – згідно передбачених Кабінетом Міністрів України заходів карантину.

Віталій Федорів відзначив якість виконаних ТОВ «ПБС» робіт. Керівник висловив запевнення, що дорога Івано-Франківськ – Надвірна після ремонту служитиме понад заявлений у проекті гарантійний термін – 10 років.

«Важливо, що будівельно-ремонтний сезон тільки розпочався, а на дорогах державного значення області вже зроблений значний обсяг робіт. Розвиток транспортної інфраструктури надзвичайно актуальний для Івано-Франківщини, адже це поштовх для соціально-економічного розвитку області. Будівництво якісних доріг – це нові можливості регіону як туристичного», – акцентував Віталій Федорів.

Водночас начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак повідомив голову ОДА про обсяги фінансування робіт із будівництва, капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування державного значення згідно Постанов Кабінету Міністрів №36 від 29.01.2020 р. та №254 від 01.04.2020 р.

«Усі дороги мають бути у відмінному стані. І ми до цього йдемо. Відзначу високі темпи виконання робіт на дорогах державного значення у Верховинському районі на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський та а/д Р-62 Кривоірвня – Чернівці. Маємо також два важливих об’єкти – будівництво мосту біля с. Сівка Войнилівська Калуського району на а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш, а також капітальний ремонт мосту в с. Боднарів Калуського району на а/д Н-10 Стрий – Мамалига», – зазначив Василь Буджак.