УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ГОЛОВА УКРАВТОДОРУ ОЛЕКСАНДР КУБРАКОВ ПОБУВАВ ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА ПРИКАРПАТТІ

ГОЛОВА УКРАВТОДОРУ ОЛЕКСАНДР КУБРАКОВ ПОБУВАВ ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА ПРИКАРПАТТІ

Керівник ознайомився із ходом реалізації Національного проекту «Велике будівництво». У поїздці Олександра Кубракова супроводжували народні депутати України Зіновій Андрійович, Олена Вінтоняк та Едуард Прощук, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівники районів.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповів про об’єкти будівництва, капітального та середнього ремонту в рамках Національного проекту «Велике будівництво». Із ходом капітального ремонту мосту в с. Боднарів присутніх ознайомив заступник начальника Служби з розвитку доріг Любомир Семанів.

Під час інспекції а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль Голова Укравтодору Олександр Кубраков наголосив на важливості ремонту цієї автотраси для соціально-економічного розвитку регіону.

«На цю дорогу будуть виділені кошти для належного ремонту. Так само – на а/д М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, ремонт якої триває в сусідніх областях. Автотраса буде оновлена і в межах Івано-Франківської області.

"Цього року триває ремонт а/д Н-09 Мукачево – Львів, її відновлення дозволяє оптимально з’єднати Львівську та Закарпатську області. Ми проінспектували щойно відремонтовану а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна, яка є зразком відновлення територіальних доріг», – акцентував Олександр Кубраков на пресконференції для журналістів.

Голова Укравтодору наголосив на важливості об’їзних доріг для розвантаження міст. У рамках робочої зустрічі йшлося про завершення процесу передачі автомобільної обхідної дороги міста Калуша з підпорядкування місцевої влади на баланс Укравтодору. Олександр Кубраков обговорив із начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком та народними депутатами України плани щодо реконструкції вулиці Окружної в рамках Національного проекту «Велике будівництво» в 2021 році. Сюди ж входять вулиці Глібова, Мостиська та Литвина, які є частиною а/д Т-14-19 Миколаїв-Калуш. Об’їзна стане важливою частиною інфраструктури міста.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков відзначив важливість якісного відновлення доріг у гірських Верховинському і Косівському районах Прикарпаття та особисто оглянув хід ремонту а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Городенківському районі.

,