УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ХІД РЕМОНТУ А/Д М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ – В ПОЛІ ЗОРУ УКРАВТОДОРУ

ХІД РЕМОНТУ А/Д М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ – В ПОЛІ ЗОРУ УКРАВТОДОРУ

Директор Департаменту розвитку доріг Андрій Івко і начальник відділу аналізу якості доріг Денис Дорошенко Укравтодору 30 червня відвідали Івано-Франківщину. Разом із керівництвом Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підрядного підприємства ТОВ «ПБС» вони обговорили хід проведення капітального ремонту на а/д міжнародного значення М-30 Стрий –  Ізварине. Йшлося про пришвидшення темпів виконання ремонтних робіт, із дотриманням технологічного процесу та забезпеченням якості, відповідно до проектно-кошторисної документації.

Новий маршрут М-30 Стрий Ізварине об’єднав дві колишні дороги міжнародного значення: М-12 Стрий Тернопіль Кропивницький Знам’янка та М-04 Знам’янка Луганськ Ізварине. Автомагістраль оновлюють одразу в кількох областях, зокрема в Івано-Франківській. Тож такі інспекції Укравтодор здійснює в кожній із них.

Начальник Служби автодоріг Василь Буджак доповів, що влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону на об’їзній Рогатина та верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону – на під’їздах та в самому селі Пуків. Нанесена дорожня розмітка, завершуються роботи з упорядкування узбіч. Триває ремонт трьох мостів.

Водночас оновлюємо дорожній одяг проїзної частини а/д М-30 на межі із Тернопільською областю в селі Лопушня. Проектом капітального ремонту передбачено влаштування двох шарів асфальтобетону на 16,5 км.

Під час зустрічі йшлося про те, що Служба автомобільних доріг оголосила процедуру тендерних закупівель на реконструкцію а/д Р-30 Стрий – Ізварине, км 44+297 – 61+197. Це ділянка від межі із Львівською областю до Рогатина. Подання пропозицій – до 2 серпня.

Автодорога міжнародного значення М-30 Стрий – Ізварине проходить територією восьми областей та збігається із частиною європейського маршруту Е-50. Відновлення важливого автомобільного коридору в межах Івано-Франківщини є продовженням стратегічного плану Укравтодору щодо розвитку транспортної інфраструктури.  

Зшити Україну найдовшою дорогою та з’єднати схід і захід єдиною магістраллю, забезпечити належне транспортне сполучення та об’єднати найбільші міста західної, центральної та східної частин країни Укравтодор планує вже цього року до 30-ої річниці Незалежності. А це ремонт понад 600 км автошляху у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій областях. Протяжність нової автомагістралі становитиме майже 1400 км.