Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ ПОБУВАВ НА МОСТУ В СЕЛІ БОДНАРІВ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ

МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ ПОБУВАВ НА МОСТУ В СЕЛІ БОДНАРІВ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ

29 листопада на Івано-Франківщині з робочим візитом побував Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Свій візит розпочав із ознайомлення з об'єктами, які потребують фінансування. А зокрема на дорогах державного значення Івано-Франківщини ознайомився із незавершеним будівництвом мосту в селі Боднарів Калуського району через річку Луква на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий - Мамалига, км 82 +881.

Керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак ознайомив Міністра зі станом доріг державного значення області, акцентував на здійснених протягом останніх 4 років ремонтно-будівельних роботах та зосередився на пріоритетах 2020 року. Серед першочергових завдань - завершення будівництва мосту в с. Боднарів.

Керівник Служби повідомив про те, що в 2017 році здано в експлуатацію міст через річку Бистриця Солотвинська (с. Драгомирчани Тисменицького району) на а/д Н-09 Мукачево - Львів. Цьогоріч йде до завершення будівництво зруйнованого повінню-2008 мосту через річку Рибниця в місті Косів на а/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський. Відновлено також спорудження мосту через Дністер біля села Сівка Калуська на а/д Т-09-10 Бурштин - Калуш, будівництво якого розпочато в 1994 році.

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль акцентував, що 2020-й на Прикарпатті оголошено Роком доріг та мостів, адже приведення дорожньої інфраструктури до належного стану – пріоритетне завдання влади та запорука соціально-економічного розвитку області.