УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » МІСТ У СЕЛІ БОДНАРІВ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ЛУКВА – ТО ВЖЕ ІСТОРІЯ

МІСТ У СЕЛІ БОДНАРІВ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ЛУКВА – ТО ВЖЕ ІСТОРІЯ

Одним із найбільших об’єктів «Великого будівництва» в 2020 році став капітальний ремонт мосту через річку Луква на км 82+881 а/д Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига. Фінансування робіт здійснювалося відповідно до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України в обсязі щорічних видатків на розвиток дорожнього господарства країни.

Історія мосту тягнеться із 2006 року. До 2010 року влаштовано опори та прогонову будову лівої частини мосту. Рух транспорту здійснювався правою частиною старого мосту.

У лютому роботи відновлено. Влаштовано дренажі, підходи до лівої частини мосту, а також гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття проїзної лівої частини мосту, нанесено розмітку. Наприкінці червня забезпечено рух транспортних засобів лівою частиною мосту, опісля здійснено демонтаж старого мосту.

У липні – серпні розпочато влаштування опори та монтаж прогонової будови правої частини мосту.

У вересні 2020-го на мосту побував Голова Укравтодору Олександр Кубраков та народний депутат Едуард Прощук, адже об’єкт – на його виборчому окрузі №85.

До кінця 2020 року повністю завершено будівництво правої частини мосту, із влаштуванням бар’єрного та перильного огородження, освітлення. Рух транспорту здійснюється трьома смугами.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в області.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснювали фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Авторський нагляд — Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР».
Технічний нагляд — ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості.