УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » МОСТИ Й ТРОТУАРИ НА НИХ РОЗЧИЩЕНІ ВІД СНІГУ

МОСТИ Й ТРОТУАРИ НА НИХ РОЗЧИЩЕНІ ВІД СНІГУ

Одночасно із забезпеченням проїзду дорогами загального користування державного значення Івано-Франківської області підприємства, що відповідають за зимове утримання автодоріг, розчищають від снігу мости й тротуари на них, узбіччя поза межами населених пунктів.

Згідно із Правилами благоустрою та утримання територій міст та інших населених пунктів, затверджених Івано-Франківською обласною радою (Рішення від 29.02.2000, № 250-12/2000),  органи місцевого самоврядування забезпечують прибирання від снігу, обробку протиожеледними засобами територій, що прилягають до доріг державного значення в межах населених пунктів, зокрема й тротуарів.

Підприємства, організації та установи, фізичні особи, а також власники та орендарі будинків, споруд побутово-торговельного призначення зобов’язані своєчасно здійснювати прибирання вуличних, дворових і прилягаючих до них територій, зокрема прибирати сніг, сколювати лід, посипати піском у зимову пору.

Є чимало прикладів того, як територіальні громади дбають про безпеку своїх громадян. Для розчищення тротуарів від снігу та льоду вони задіяли власні комунальні служби і приватний транспорт. Таким чином легше боротися зі стихією та мінімізувати її наслідки.