УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У С. ЧЕРНЯТИН ГОРОДЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ОНОВЛЕННЯ АСФАЛЬТОБЕТОННОГО ПОКРИТТЯ

НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У С. ЧЕРНЯТИН ГОРОДЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ОНОВЛЕННЯ АСФАЛЬТОБЕТОННОГО ПОКРИТТЯ

На дорогах державного значення Івано-Франківщини триває реалізація Національного проекту «Велике будівництво». Працівники ТОВ «ПБС» ремонтують чергову ділянку а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський – у селі Чернятин Городенківського району.

Зараз проводиться розпушення дорожнього покриття та підготовка до регенерації.

Розпочато підготовку до влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону на ділянках від с. Сороки до перехрестя сіл Вербівці – Торговиця, і далі до с. Чернятина та м. Городенки.

На кількох ділянках а/д Р-24 біля с. Підгайчики та смт Гвіздець у Коломийському районі вже влаштовано вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

Опісля на згаданих ділянках у Коломийському та Городенківському районах буде суцільним полотном влаштовано ЩМА.

Підрядна організація виконує роботи інтенсивно, із залученням великої кількості техніки. За дотриманням технологічного процесу стежать працівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України в 2020 році передбачено відремонтувати 35,6 км а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. На 28 км вже влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський – частина так званого «Золотого кільця Карпат». Автотраса є важливою для соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області, зокрема туристичної галузі.