УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ ПЕРЕДБАЧЕНО ОНОВИТИ ТРИ МОСТИ

НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ ПЕРЕДБАЧЕНО ОНОВИТИ ТРИ МОСТИ

На виконання Національного проекту «Велике будівництво» на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у поточному році передбачено капітально відремонтувати два та побудувати один міст.

Роботи на мосту через річку Лючка в селі Стопчатів Косівського району, км 94+415 км цієї дороги, йдуть повним ходом. Там завершуємо армування монолітної плити. Влаштовуємо підходи до мосту – перехідні плити, та основу для спорудження консолей тротуарів. Рух транспорту здійснюється тимчасовим об’їзним мостом.

Розпочали виготовлення проектно-кошторисної документації на другий об’єкт у Стопчатові – капітальний ремонт 12-метрового арочного мосту на км 93+710 а/д Р-24. Діючий міст не відповідає сучасним вимогам за вантажопідйомністю та габаритом, спостерігається руйнування кам’яної кладки стінки мосту, тріщини, випадання окремих фрагментів кам’яної кладки у зводі арки.

Тривають роботи на мосту через річку Мачура в селищі Ворохта, а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 16+391. Він побудований у 1968 році. За результатами обстеження об’єкту виявлені наступні дефекти та пошкодження: підмив фундаментів берегових опор, руйнування кам’яних берегових опор.

На об’єкті збудували тимчасовий об’їзний міст. За сприятливих умов влаштуємо асфальтобетонне покриття на підходах до мосту та скеруємо ним рух траспорту. Опісля приступимо до демонтажу діючого та будівництва нового мосту довжиною 18,5 пог. м.   

Регіональна автомобільна дорога Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський проходить територією Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей і є одним із основних транспортних зв'язків у західному регіоні України. Соціально-важливий об’єкт. Найбільш значний вантажний і пасажирський потік спостерігається в літній період, що пов'язано із автотуризмом у районі Карпат.