УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА АВТОДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ЛІКВІДАЦІЯ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ

НА АВТОДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ЛІКВІДАЦІЯ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ

Для забезпечення безпечного проїзду дорогами державного значення Івано-Франківської області тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості. Такі роботи розгорнуто на тих об’єктах, де дозволяють погодні умови.

Ліквідацію аварійної ямковості на автодорогах Н-09 Мукачево – Львів у Тисменицькому районі та Н-10 Стрий – Мамалига в Долинському, Рожнятівському, Калуському і Тисменицькому районах здійснює ТОВ «ПБС».

Для ремонту підприємство використовує сучасні технології, якими передбачено розігрів холодної асфальтобетонної суміші в установках, за потреби – з додаванням в’яжучих матеріалів. Залежно від розміру вибоїни, її або вирубують, або лише розчищають від бруду вітродувом. Опісля прогрівають газовим пальником, укладають гарячу асфальтобетонну суміш та утрамбовують.

На а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль ліквідацію аварійної ямковості здійснюють працівники ТОВ   «БМБУД» за допомогою холодної асфальтобетонної суміші.

Зауважимо, що такі роботи є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Негативно впливають на стан доріг коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори, через які асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій та руйнувань.

Просимо учасників дорожнього руху бути уважними у місцях проведення  робіт із ліквідації аварійної ямковості та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, які встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів, та завчасно знижувати швидкість руху.