Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЛІКВІДОВАНО НАСЛІДКИ БУРЕВІЮ

НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЛІКВІДОВАНО НАСЛІДКИ БУРЕВІЮ

У зв’язку з переміщенням активного циклону протягом 23 лютого та вночі 24 лютого на території Івано-Франківської області погіршилися погодні умови. Сильний дощ із переходом у мокрий сніг у високогір’ї Карпат спричинив ускладнення дорожнього руху. Через сильний вітер із поривами до 40 м/с були повалені дерева на узбіччях доріг державного значення.

До таких погодних змін дорожники були готові заздалегідь. На виконання розпорядження Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підприємства, що відповідають за експлуатаційне утримання доріг державного значення, спрацювали оперативно.

Як тільки надійшли повідомлення про повалені дерева на придорожніх смугах, до їх розчищення ще вночі приступили бригади підрядних організацій. Станом на 8.00 24 лютого проїзд дорогами державного значення забезпечений. Наслідки буревію ліквідовані.

За прогнозами синоптиків, протягом дня в області і далі очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу у високогірних районах, пориви сильного вітру, у високогір’ї до 40 м/с, в Карпатах сильна хуртовина.  Ускладнення погодних умов відповідає 2 рівню небезпечності (помаранчевому).

Просимо водіїв та пішоходів бути уважними під час подорожей та дотримуватися правил дорожнього руху.

Ліквідація наслідків буревію на а/д Н-10 Стрий - Мамалига, км 172, між с. Матеївці та Замулинці Коломийського району.


Ліквідація наслідків буревію на а/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, км 131 - 132, село Ценява Коломийського району. Розчищення придорожніх смуг від повалених дерев.