УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНІ РОБОТИ

НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНІ РОБОТИ

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підрядні організації вживають рекомендовані Кабінетом Міністрів обмежувальні заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Протягом тижня на дорогах державного значення Івано-Франківської області та мостах будівельно-ремонтні роботи здійснювалися за планом. Темп не сповільнювали. Тривало будівництво мосту через р. Дністер біля села Сівка Войнилівська (км 9+442 а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш). Розпочато підготовчі роботи щодо ремонту цієї дороги в с. Кудлатівка Калуського району. На мосту через р. Прут в смт Ланчин Надвірнянського району (а/д Т -09-05 Делятин - Раківчик, км 12+506) проводили берегоукріплювальні заходи, підготовчі роботи до оновлення тротуарів.

Здійснювалися роботи з покращення безпеки руху, зокрема  встановлення бетонних блоків стримуючого парапетного типу на ділянці а/д Н-09 Мукачево – Львів у м. Яремча, км 240. Тривали роботи з ремонту металевого бар’єрного огородження та перил на мостах, заміни старих і встановлення нових дорожніх знаків, ліквідації аварійної ямковості, впорядкування смуг відведення.

​​​​​​

Роботи на мосту через р. Дністер на а/д Т-09-10 Бурштин - Калуш.