УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ Н-09 МУКАЧЕВО – ЛЬВІВ БІЛЯ СТАРУНІ ВЛАШТОВУЮТЬ ЩМА

НА ДОРОЗІ Н-09 МУКАЧЕВО – ЛЬВІВ БІЛЯ СТАРУНІ ВЛАШТОВУЮТЬ ЩМА

Продовжуємо поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів біля села Старуня Богородчанської територіальної громади. Тут влаштовуємо верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону.

У 2020 році на а/д Н-09 Мукачево – Львів верхній шар ЩМА влаштовано на об’їзній Богородчан та на вулиці Романа Шухевича у Надвірній, а також понад 18 км вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону – на ділянці від Надвірної до Богородчан.

У поточному році передбачено завершити ремонт означених ділянок. Крім влаштування верхнього шару ЩМА, розпочали оновлення тротуарів у селі Гвізд, дорожніх знаків. Такі ж роботи продовжимо в інших населених пунктах уздовж а/д Н-09. Водночас впорядкуємо узбіччя та нанесемо горизонтальну розмітку.

Цьогоріч передбачено оновлення цієї дороги в рогатинському напрямку – на ділянках, не охоплених поточним середнім ремонтом у 2015-2020 роках.

Таким чином важливий для транспортної мережі Західної України автошлях Н-09 Мукачево – Львів буде в належному експлуатаційному стані.

Поточний середній ремонт здійснюється в рамках Національного проекту «Велике будівництво». 

Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Фінансування – Державний бюджет.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Технічний нагляд здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг.