Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ У СЕЛІ РІВНЯ РОЗПОЧАТО ВЛАШТУВАННЯ ЩМА

НА ДОРОЗІ Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ У СЕЛІ РІВНЯ РОЗПОЧАТО ВЛАШТУВАННЯ ЩМА

На Прикарпатті тривають роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво». Один із об’єктів – капітальний ремонт а/д Р-62 Криворівня – Чернівці в межах Верховинського району Івано-Франківської області, на км 0+000 – 13+000. Підрядне підприємство  розпочало влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону в с. Рівня. Рух транспорту на цій ділянці дороги не припинений,  а здійснюється у реверсивному режимі.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування – із Держбюджету. Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».
Роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та з дотриманням карантину.

Авторський нагляд – Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР».

Технагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

Окрім цього об’єкту, в поточному році за національним проектом «Велике будівництво» в Івано-Франківській області здійснюється будівництво мосту через Дністер біля с. Сівка Войнилівська Калуського району (а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш), капітальний ремонт мосту в с. Боднарів Калуського району (а/д Н-10 Стрий – Мамалига), поточний середній ремонт а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі, а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.