УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ ЄДНОСТІ М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ РЕМОНТУЮТЬ МОСТИ

НА ДОРОЗІ ЄДНОСТІ М-30 СТРИЙ – ІЗВАРИНЕ РЕМОНТУЮТЬ МОСТИ

За кошти із Державного бюджету в рамках Національної програми «Велике будівництво» продовжуємо капітальний ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка.

На ділянках, де вже влаштовано верхній шар ЩМА, наносимо горизонтальну розмітку та впорядковуємо узбіччя.

У селі Пуків монтуємо бордюрний камінь для влаштування тротуарів. Тут облаштуємо майданчики для відстоювання важковагового й легкового транспорту.

На трьох із чотирьох мостів, які оновлюємо в рамках капітального ремонту цієї дороги, влаштований нижній шар асфальтобетону на одній смузі руху, змонтоване перильне, бар'єрне огородження і тротуари з поліуретановим покриттям.

Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Фінансування – Державний бюджет.

Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Авторський нагляд — Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР».

Технічний нагляд — ДП «Дорожній контроль якості».

Нагадуємо, що Постановою від 28 квітня Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку автомобільних доріг загального користування, зокрема створив єдину міжнародну дорогу М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине шляхом об’єднання автомобільних доріг М-12 та М-04. 

Дорога М-30 забезпечить транспортне сполучення Заходу та Сходу країни за найкоротшим маршрутом. Довжина нового автошляху становитиме 1446,6 км. Після проведення належних ремонтних робіт добова пропускна здатність буде збільшена до 40-50 тисяч автомобілів, значно зменшиться час на подолання відстаней між областями.