УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА ГІРСЬКИХ ПЕРЕВАЛАХ ПРОВЕДЕНО ПРЕВЕНТИВНУ ОБРОБКУ СОЛЬОВИМ РОЗЧИНОМ

НА ГІРСЬКИХ ПЕРЕВАЛАХ ПРОВЕДЕНО ПРЕВЕНТИВНУ ОБРОБКУ СОЛЬОВИМ РОЗЧИНОМ

27-28 листопада у високогірних районах Прикарпаття спостерігається температура повітря від 4 градусів тепла до 4 градусів морозу. Подекуди пройшов дощ із переходом у мокрий сніг. Дорожники були готовими до таких погодних умов. Для попередження негативних наслідків перепадів на Яблуницькому перевалі а/д Н-09 Мукачево – Львів, Вишківському перевалі а/д Р-21 Долина – Хуст, Буковецькому та Кривопільському перевалах а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський здійснено превентивну обробку проїзної частини доріг сольовим розчином.

На дорогах проведено формування конусів із протиожеледного матеріалу, зокрема на а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль. Для попередження слизькості техніка підрядних підприємств протягом ночі обробляла спуски-підйоми доріг державного значення піщано-сольовою сумішшю. Забезпечено чергування механізованих бригад на всіх напрямках. 

На ранок 28 листопада покриття проїзної частини доріг мокре чорне.

Пально-мастильні та протиожеледні засоби є в достатній кількості. Налагоджене  чергування на перевалах бригад автодорожників. Робота – під цілодобовим контролем диспетчерів Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підрядних організацій, що відповідають за зимове утримання доріг,

Настійливо рекомендуємо водіям підготувати техніку для експлуатації в зимових умовах та дотримуватися відповідних Правил дорожнього руху.