УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ РИБНИЦЯ В МІСТІ КОСІВ ВЛАШТОВАНО ВИРІВНЮЮЧИЙ ШАР АСФАЛЬТОБЕТОНУ

НА МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ РИБНИЦЯ В МІСТІ КОСІВ ВЛАШТОВАНО ВИРІВНЮЮЧИЙ ШАР АСФАЛЬТОБЕТОНУ

Підходять до завершення основні роботи на будівництві мосту через річку Рибниця в місті Косів (км 77+397 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський). Після влаштування бетонної плити проїзної частини та нанесення гідроізоляційних матеріалів тут влаштовано вирівнюючий шар дрібнозернистого асфальтобетону покриття проїзної частини мосту. Будівництво за угодою зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області виконує ТОВ «ПБС».

Проведено бетонування пішохідних тротуарів зі влаштуванням закладних деталей під перильне та бар’єрне огородження на мосту. Крім того, бригада здійснює роботи зі влаштування підходів до мосту і тротуарів на них, встановлення бордюрів. Наступний етап – влаштування верхнього шару ЩМА на проїзній частині мосту, монтаж перильного та бар’єрного огородження.  

Перевірку якості на всіх етапах робіт здійснюють представники проектної організації, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та контролери підрядного підприємства.

Принагідно повідомляємо, що тривають роботи і на інших мостах на державних дорогах Івано-Франківської області. А зокрема на а/д Р-20 Снятин – Тязів у селі Милування Тисменицького району філія «МЕД» ДП "Івано-Франківський облавтодор" розпочала ремонт проїзної частини на мосту. Там передбачено повністю замінити перильне огородження та відремонтувати тротуари.