Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » НА МОСТУ В МІСТІ КОСІВ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО БЕТОНУВАННЯ ТРЕТЬОГО ПРОГОНУ МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ

НА МОСТУ В МІСТІ КОСІВ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО БЕТОНУВАННЯ ТРЕТЬОГО ПРОГОНУ МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ

Триває будівництво мосту через річку Рибниця в місті Косів на автодорозі державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Працівники підрядної організації змонтували та підготували до влаштування накладної залізобетонної плити на два змонтовані прогони з металевих балок.

Автодорожники здійснюють  армування, виставляють закладні деталі під перильне та бар’єрне огородження, влаштовують деформаційні шви. На початку наступного тижня приступлять до бетонування третього прогону мостового переходу.

Нагадуємо, що торік відновилося спорудження мосту через річку Рибниця на км 77+397 автодороги державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.  Кам’яний арочний міст довжиною 56,4 м був зруйнований повінню 23 – 27 липня 2008 року.

У тому ж році, після виготовлення робочого проекту, розпочалося спорудження об’їзного та основного мостів. Однак невдовзі через відсутність фінансування будівництво призупинили. На той час було демонтовано зруйнований кам’яний міст та побудовано тимчасову об’їзну переправу із металоконструкцій САРМ довжиною 43 м та підходи до мосту.

У 2018 році НВФ «Тріада» скорегувала робочий проект. Передбачена довжина основного мосту 71,76 м, ширина смуги руху – 3,75 м. Проектована прогонна будова – сталезалізобетонна балочна розрізна. Прогонова будова симетрична: два крайні прогони довжиною 19 м, середній – 33 м. Влаштовано дві берегових і три проміжкових опори основного мосту та ригелі на них, влаштовано підпірні стінки.

Замовник робіт - Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Підрядна організація - ТОВ "ПБС".
Фінансування - із державного бюджету.

Нагляд за дотриманням технологічного процесу та відповідності проектно-кошторисній документації здійснюють представники проектної організації, Служби автодоріг в області, ДП "Дорожній контроль якості".