УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ТРАНСПОРТУ НА А/Д Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – НАДВІРНА

ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ТРАНСПОРТУ НА А/Д Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – НАДВІРНА

До уваги учасників дорожнього руху! Із 20:00 28 липня до 20:00 30 липня буде закритий проїзд на км 0+000 - км 2+800 а/д Т-09-06 Івано-Франківськ - Надвірна.

Це ділянка від Сервісного центру МВС (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця) до кільця у селі Черніїв (Івано-Франківська ОТГ). Встановлено відповідні дорожні знаки. Рух транспорту регулюватимуть працівники патрульної поліції.

Такі обмеження пов’язані із масштабними будівельно-ремонтними роботами на всій протяжності а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Просимо власників транспортних засобів впродовж 3-4 днів проїжджати від Івано-Франківська до Надвірної і в протилежному напрямку паралельною дорогою Н-09 Мукачево-Львів через Богородчани.

Таким чином учасники дорожнього руху уникнуть вимушених корків через організований реверсний рух у місцях будівельно-ремонтних робіт та покращать умови праці дорожніх бригад.

Просимо вибачення за тимчасові незручності і дякуємо за розуміння.

Нагадуємо, що у 2020 році ремонт а/д державного значення Т-09-06 Івано-Франківськ — Надвірна в рамках Національного проекту Президента України «Велике будівництво» буде повністю завершено.

В рамках поточного середнього ремонту підприємство відновлює дорожнє покриття зі зміцненням основи методом холодного ресайклінгу, влаштуванням двох шарів асфальтобетону, дощової каналізації, тротуарів, укріпленням узбіч, нанесенням горизонтальної розмітки, та встановленням нових дорожніх знаків.

На мосту в с. Черніїв протяжністю 156 пог. м на км 0+418 влаштовано армувальну геотекстильну сітку, верхній шар асфальтобетонного покриття ЩМА-15 товщиною 4,5 см, пофарбовано перильне огородження.

Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна протяжністю 26,7 км проходить територією Тисменицького та Надвірнянського районів, є стратегічно важливою для соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини та розвитку туристичної галузі.