УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ОНОВЛЕНА ДОРОГА Н-09 МУКАЧЕВО – ЛЬВІВ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВАНТАЖИТЬ А/Д Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – НАДВІРНА В НАПРЯМКУ КАРПАТ

ОНОВЛЕНА ДОРОГА Н-09 МУКАЧЕВО – ЛЬВІВ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВАНТАЖИТЬ А/Д Т-09-06 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – НАДВІРНА В НАПРЯМКУ КАРПАТ

На дорогах державного значення Івано-Франківщини інтенсивним темпом триває будівельно-ремонтний сезон. Один із таких проектів – поточний середній ремонт а/д Н-09 Мукачево – Львів у Богородчанському районі.

Робота йде цілодобово. Як результат – здійснено значний обсяг робіт.

Насамперед завершено регенерацію із ущільненням основи, влаштуванням двох шарів асфальтобетону на об’їзній Богородчан, км 288+700 – 293+020: вирівнюючого крупнозернистого та верхнього – щебенево-мастикового.

На км 269+440 – 270+150 у Надвірній і на км 287+900 – 288+700  у Богородчанах (виїзд із об’їзної) уже влаштовано вирівнюючий шар. На км 282-283 біля села Старуні проведено розпушення основи старого покриття та відсипку щебенево-піщаною сумішшю.

На цій ділянці зосереджено багато потужної дорожньої техніки, щоб завершити підготовчі роботи та розпочати асфальтування.

Далі роботи будуть продовжені в напрямку Надвірної.  

Весь процес - під наглядом інспекторів відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ДП державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації продукції «ДОРЦЕНТР».

Інспектують хід ремонту в рамках Національного проекту «Велике будівництво» представники Офісу Президента і Кабінету Міністрів України.

Замовник робіт - Служба автодоріг в області.

Фінансування - Державний бюджет.

Підрядна організація - ТОВ «ПБС».

На цій же дорозі Н-09 Мукачево – Львів у Богородчанському районі реалізується проект із влаштування кільцевих розв’язок. Замовником будівництва виступає ДП «Фінінпро» в межах реалізації Державної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Підрядна організація – ВАТ «АКЕЛІК ГРУП». Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія».

Але роботи здійснюються дуже повільно. Протягом останніх двох тижнів не було жодного зрушення. І тільки після неодноразових звернень і вимог біля Підгір’я на км 287+254 (примикання до а/д Н-09 Мукачево – Львів а/д Р-38 Богородчани – Гута) роботи продовжились. На другій кільцевій розв’язці в Богородчанах, км 293+065, так і не зрушилися.