УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ОНОВЛЕНА ДОРОГА Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

ОНОВЛЕНА ДОРОГА Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Завершується капітальний ремонт а/д Р-62 Криворівня – Чернівці в межах Верховинського району, на км 0+000 – 13+000. Влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону в с. Рівня та Устеріки, тротуари, нанесено розмітку. Тривають роботи з облаштування тротуарів та оголовків водопропускних труб. Здійснюються заходи із організації дорожнього руху.

На км 33+800 – 36+600 а/д Р-62 Криворівня – Чернівці між селами Тюдів та Великий Рожин Косівського району в рамках поточного середнього ремонту влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Здійснюються заходи із організації дорожнього руху. На км 35+030 цієї ж дороги триває поточний середній ремонт мосту через річку Черемош.

Оновлення однієї з головних автодоріг державного значення у Верховинському та Косівському районах сприяє соціально-економічному розвитку гірського регіону Прикарпаття, зокрема туристичної галузі.

Роботи здійснюються в рамках національного проекту «Велике будівництво».

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Фінансування – із Держбюджету.

Підрядне підприємство – ТОВ «ПБС».

Роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та з дотриманням карантину.

Авторський нагляд – Івано-Франківський відділ ДП «УКРДІПРОДОР».

Технагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».