Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ОНОВЛЕНІ ДІЛЯНКИ ДОРІГ ТА МОСТІВ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД СТИХІЇ НЕ ПОСТРАЖДАЛИ

ОНОВЛЕНІ ДІЛЯНКИ ДОРІГ ТА МОСТІВ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД СТИХІЇ НЕ ПОСТРАЖДАЛИ

25 червня Президент України Володимир Зеленський провів термінову робочу поїздку до Івано-Франківської області. Глава держави здійснив обліт територій, які постраждали від стихійного лиха, де особисто оглянув наслідки повені в регіоні та ознайомився із перебігом ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

В складі делегації був і Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

На брифінгу, який відбувся в смт Ланчин Надвірнянського району, Олександр Кубраков доповів Президенту Володимиру Зеленському про завдану стихією шкоду транспортній інфраструктурі. Її спричинили миттєве підняття рівня води в річках і потічках, зсуви селевих потоків.

Для забезпечення проїзду транспорту на 32 об’єктах автомобільних доріг державного значення підрядні організації Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області провели тимчасові роботи. Розчищено 3 800 куб. м селевих мас, відновлено 5 км водовідвідних канав, прочищено 28 водовідвідних труб. До цих заходів задіяно 48 механізмів: 28 самоскидів, 11 екскаваторів, 8 грейдерів, 1 бульдозер та 162 працівники.

Тривають роботи із поліпшення безпеки руху. Ділянки доріг і мостів, де потрібно провести відновлювальні роботи, огороджені та позначені відповідними дорожніми знаками.

Олександр Кубраков відзначив, що від негоди постраждали ті ділянки на дорогах та мостах, де капітальний та середній поточний ремонт не здійснювався понад двадцять років. Побудовані за останні 5 років мости та відремонтовані дороги державного значення не постраждали.

У робочій поїздці взяли участь керівники Івано-Франківщини, а також начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.