Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація станом на 17 грудня 2018 року

Оперативна інформація станом на 17 грудня 2018 року

На дорогах державного значення Івано-Франківської області проїзд забезпечений. Снігоочисна техніка працює цілодобово і безперебійно. Особлива увага –  до перевальних ділянок. Згідно визначених нормативів, повне очищення дороги від снігу підрядні підприємства зобов’язані виконати через 6-18 год після припинення снігопаду.

Протягом дня хмарно, вітряно. Однак снігопад не припиняється. Через сильні пориви вітру на деяких відрізках автошляхів утворюються замети. Це ускладнює рух транспорту. 

Через погіршення погодних умов Служба автомобільних доріг звертається до всіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними на дорогах та дотримуватися Правил дорожнього руху. Подбати про належний стан автотранспорту. А за можливості утримуватися від поїздок. 
На сайті Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області розміщена інформація про найважчі ділянки доріг для розчищення від снігу та проїзду великовагового транспорту, на яких можливе тимчасове обмеження руху та розміщення тимчасових дорожніх знаків в осінньо-зимовий період при ускладненні погодних умов на автомобільних дорогах загального користування державного значення на окремих аварійно-небезпечних ділянках. http://if.ukravtodor.gov.ua/press/news/tymchasove_obmezhennia_rukhu_v_osinno-zymovyi_period_na_okremykh_avariino-nebezpechnykh_diliankakh_karta.html