Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація станом на 26 грудня

Оперативна інформація станом на 26 грудня

Незважаючи на складні погодні умови напередодні (сніг і хуртовини), на дорогах загального користування державного значення Івано-Франківської області проїзд забезпечений для всіх видів транспорту. Як бачим, з камер відеоспостереження, траси очищені від снігу, відсутня ожеледиця. Деякі ділянки регіональних доріг (Р-20,Р-21,Р-24) залишаються засніженими.

Минулої доби проблеми виникли в низинних районах на дорогах Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (біля Острині), де зранку були затори і затримка фур на підйомі. Техніка оперативно виїхала та усунула слизькість. Утворювалися замети на Н-09 Мукачеве - Чернівці (Рогатинський район), Р-20 Снятин – Тязів (Стецівка, Семенівка, Грушка), Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський (Городенківський район). Проїзд оперативно забезпечений.

 

Підприємства, що відповідають за експлуатаційне утримання доріг, продовжують ліквідовувати замети та слизькість на дорогах державного значення, які найбільше постраждали від негоди минулої доби. Задіяно 46 механізмів, 14 – у режимі чергування. Використано 98 т солі та 329 т піщано-сольової суміші.

 

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області наголошує на тому, що актуальним залишається питання безпеки на дорогах та дотримання ПДР. Адже на Р-20 минулої доби був випадок, коли на підйомі в Незвиську застрягла фура. Техніка, що прибула на підмогу, не змогла буксирувати рефрижератор, бо спереду фури не було гака. Збираючись у дорогу, водії повинні подбати про належний стан транспортних засобів та укомплектування.

Протягом 26-27 грудня місцями очікується сніг, часом пориви вітру до 15-20 м/с, оголошено штормове попередження. Такі погодні умови можуть зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах та вулицях, а також ускладнюватимуть роботу органів комунального господарства.

 

На випадок непередбачених ситуацій просимо звертатися до диспетчера САД за телефоном (0342)-72-22-28.