УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПІДСУМОК 2020 РОКУ ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВИЛЬНІСТЬ ОБРАНОЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТУКТУРИ

ПІДСУМОК 2020 РОКУ ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВИЛЬНІСТЬ ОБРАНОЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТУКТУРИ

Підійшов до завершення 2020 рік. Він був повним випробувань на міцність, злагодженість, взаємодопомогу та підтримку – як через пандемію коронавірусу, так і через червневу стихію. Попри випробування, які випали на долю суспільства та зачепили всі галузі, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області виконала завдання, доведені Укравтодором, Національною програмою «Велике будівництво».

Робота помітна своїми результатами: побудованими та оновленими дорогами і мостами, розвитком інфраструктури. Налагоджена співпраця із органами влади та місцевого самоврядування. Чітка взаємодія з підрядними організаціями, громадськістю – також запорука успіху. Адже робота спільна – на соціально-економічний розвиток області, покращення туристичної привабливості Прикарпаття та добробуту його мешканців.

З року в рік дороги державного значення стають інженерними спорудами: із міцними, надійними та ошатними мостами, оновленим дорожнім одягом проїзної частини автошляхів, впорядкованими узбіччями. Оновлені та побудовані тротуари вимірюються кілометрами, бар’єрне огородження – десятками кілометрів, дорожня розмітка – тисячами кілометрів. Автошляхи оживають.

У 2021 році Служба автодоріг продовжить стратегію на розвиток транспортної інфраструктури. Це спорудження та капітальний ремонт мостів, завершення оновлення магістральних автошляхів і територіальних. Новий підхід – і до покращення безпеки руху. Це продовження розпочатої в 2020 році роботи зі встановлення світлофорних об’єктів, освітлення пішохідних переходів, влаштування кільцевих розв’язок тощо.

Бажаю в Новому році здійснення всіх планів, успіхів, здоров’я та добробуту всьому колективу Служби автодоріг, нашим партнерам та всім мешканцям Прикарпаття. Нехай цей рік буде вдалим та позитивним!

З повагою, Василь БУДЖАК.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.