УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО ДРІБНИЙ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТА ЛІКВІДАЦІЮ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

ПРО ДРІБНИЙ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТА ЛІКВІДАЦІЮ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

На дорогах державного значення Івано-Франківської області тривають роботи із експлуатаційного утримання. Це поточний дрібний ремонт та ліквідація аварійної ямковості проїзної частини доріг, впорядкування узбіч: розчищення кюветів, вирубування та подрібнення порослі, прибирання від сміття.

Крім того, оновлюємо дорожні знаки та горизонтальну дорожню розмітку, упорядковуємо місця відстоювання великовагового транспорту та автобусні зупинки.

Поточний дрібний ремонт триває зокрема на а/д Р-20 Снятин – Тязів у Городенці, де асфальтують вулицю Чупринки. На кількох інших ділянках – ліквідація вибоїн із фрезеруванням.

Ремонтуємо територіальну дорогу державного значення Т-09-03 Галич – Сатанів: від села Медухи – до межі із Тернопільською областю.

Ремонтуємо дорогу Т-09-10 Бурштин - Калуш, км 20-21. 

На а/д Т-14-17 Куровичі – Рогатин, яка проходить селами Рогатинщини від межі зі Львівщиною до примикання з Н-09 Мукачево - Львів у Рогатині, влаштування асфальтобетону методом карт.

На а/д Т-14-19 Миколаїв – Калуш ремонтуємо міст та проводимо ліквідацію вибоїн із фрезеруванням. На окремих ділянках (окружна Калуша) невдовзі буде поточний середній ремонт.

Протягом минулого тижня тривали роботи з експлуатаційного обслуговування й на а/д Н-09 Мукачево – Львів: демонтаж перильного огородження в Дорі і Делятині, очищення підмостового русла в Микуличині, км 332+550 – 337+660 – подрібнення гілок після вирізування на узбіччях, км 336-337 – очищення П-подібного лотка тощо.

На а/д Н-10 Стрий – Мамалига (під'їзд до Івано-Франківська): ліквідація вибоїн із фрезеруванням.

Замовник робіт – Служба автодоріг в області, яка здійснює технагляд за дотриманням технологічного процесу.

Підрядні організації – ТОВ «ПБС» і ТОВ «БМБУД».

Фінансування – із Держбюджету.