УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО ХІД РОБІТ НА МОСТАХ І ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПРО ХІД РОБІТ НА МОСТАХ І ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Згідно плану проведення робіт, затверджених Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області, протягом минулого тижня на дорогах загального користування державного значення та мостах на них здійснювалися такі заходи. 

  • Відповідно до  проектно-кошторисної документації та плану проведення робіт тривало будівництво мосту через р. Дністер біля села Сівка Войнилівська Калуського району, км 9+442 а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш. Працівники підрядного підприємства встановлювали опалубку на металевих прогонах мосту під монолітну залізобетонну плиту, а також влаштовували лежень під перехідні плити.
  • Розпочато роботи з укріплення габіонними ящиками берегів мосту в смт Ланчин Надвірнянського району (а/д Т -09-05 Делятин - Раківчик, км 12+506).
  • Тривали роботи з покращення безпеки руху: встановлення і ремонт металевого бар’єрного огородження та перил на мостах, заміна старих і встановлення нових дорожніх знаків, ліквідація аварійної ямковості.
  • Тривали роботи зі впорядкування смуг відведення: прибирання від сміття узбіч, автостоянок, вирубування порослі та аварійних дерев.
  • На фото: Роботи на мосту біля с. Сівка Войнилівська.