УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО КОМПЛЕКС РОБІТ ІЗ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРО КОМПЛЕКС РОБІТ ІЗ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дорога М-12 Стрий – Рогатин – Тернопіль – Знам’янка. Ліквідація аварійної ямковості пневмо-струменевим методом на ділянці від межі з Львівською областю – до Рогатина. Від Рогатина до с. Пуків проводиться профілювання аварійної ділянки дороги із додаванням щебнево-піщаної суміші.  

На а/д Т-09-03 Галич – Сатанів завершено влаштування асфальтобетону на 2,7 км в межах м. Галич до залізничного переїзду. Ремонт буде продовжено окремими ділянками до с. Медуха.

Розпочато поточний дрібний ремонт а/д Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути в смт Кути. Передбачено оновити систему водовідведення автодороги, із заміною водопропускних труб та влаштуванням лотків.

На а/д Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш здійснюється ліквідація аварійної ямковості пневмо-струменевим методом у с. Копанки Калуського району. Дорожнє підприємство провело підготовку покриття до влаштування поверхневої обробки ділянки дороги в с. Негівці та розпочало 21 липня роботи.

«Поверхнева обробка захищає дорожній одяг від передчасного руйнування та створює шорсткість покриття, що значно підвищує безпеку дорожнього руху транспортних засобів», – наголошує заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області з експлуатаційного утримання доріг Михайло Новосільський.

Оновлено перильне огородження на мосту через р. Дністер (а/д Н-09 Мукачево – Львів) у м. Галич. Працівники підрядного підприємства фарбують перила на мосту через р. Бистриця Надвірнянська в с. Черніїв (а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна) та на інших мостах.  

Роботи з утримання автомобільних доріг полягають у систематичному догляді за дорогою та дорожніми спорудами для забезпечення безперервного, безпечного і зручного проїзду ними протягом року з установленою швидкістю та навантаженням.

Влаштування одношарової поверхневої обробки з двома розсипаннями щебню.

Поверхнева обробка. Результат до руху транспорту.