УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО РОБОТИ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ТА МОСТАХ СТАНОМ НА 24 ВЕРЕСНЯ

ПРО РОБОТИ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ТА МОСТАХ СТАНОМ НА 24 ВЕРЕСНЯ

Підходить до завершення ще один тиждень вересня. А ми звітуємо про реалізацію Національного проекту «Велике будівництво» на дорогах державного значення Івано-Франківщини та мостах.

Після завершення капітального ремонту мосту через р. Лючка в селі Стопчатів, км 94+450 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, розпочато підготовку документації до введення об’єкта в експлуатацію.

Триває монтаж балок на центральних прогонах мосту через р. Рибниця в селі Рожнів Косівського району, км 28+750 а/д Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.

На шляхопроводі через залізничну колію та р. Любіжня на км 254+302 а/д Н-09 Мукачево – Львів, розпочато підсилення додатковим армуванням нижньої зони головних балок і розширення поясу ребер, підсилення трьох середніх рядів діафрагм двосторонніми об’ємними каркасами та встановлення арматурних анкерів на конструкції прогонів.

Стартували роботи з реконструкції Дороги Єдності М-30 Стрий — Ізварине від Рогатина до межі із Львівською областю, км 44+297 — км 61+197. Тут заплановано розширення проїзної частини, підсилення основи, влаштування двох шарів асфальтобетону та інші передбачені проектом заходи.

На а/д Н-10 Стрий – Мамалига влаштовуємо з’їзди в Калуському районі та прикромочні лотки біля села Раків. Загальна протяжність лотків з обох сторін проїзної частини – 8800 м.

На а/д Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль розпочато влаштування вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону в селі Олешів. Підсилюємо основу дорожнього одягу поблизу села Антонівка.

На а/д Р-21 Долина – Хуст вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону влаштовано від межі із Закарпаттям до селища Вигода. 

Розпочато влаштування ЩМА біля селв\а Шевченкове. На Вишківському перевалі триває встановлення водовідвідних лотків з обидвох сторін дороги, загальною довжиною майже 6 км.  

На а/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський триває нанесення дорожньої розмітки в селі Малий Гвідець, а в селі Котиківка – влаштування вирівнювального шару крупнозернистого асфальтотобетону.

На а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик триває зміцнення узбіч у селі Добротів.

Усі роботи здійснюються за кошти із Державного бюджету на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація - ТОВ "ПБС".