Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО РОБОТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ТА МОСТІВ 23 ЧЕРВНЯ

ПРО РОБОТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ТА МОСТІВ 23 ЧЕРВНЯ

В Івано-Франківській області тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг державного значення та мостів на них. Насамперед, працівники дорожніх підприємств здійснюють заходи із водовідведення, розчищення водовідвідних труб та кюветів після проливних дощів.

Після інтенсивних дощів виходять з берегів річки й потічки. Через негоду сталися значні підтоплення. Активізувалися зсувні процеси, які завдають шкоди дорогам. Подекуди вода вийшла на проїзну частину доріг, нанесла каміння, гілки дерев та намул.

Автодорожні служби оперативно реагують на такі надзвичайні ситуації та здійснюють заходи з ліквідації наслідків зсувів, підтоплень та забезпечення проїзду автошляхами державного значення. Загалом задіяно 162 особи та 43 механізми, а саме: 30 самоскидів, 7 екскаваторів, 5 грейдерів, 1 бульдозер. 

Такі роботи протягом доби здійснювалися на гірських ділянках доріг державного значення, зокрема на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський та Н-09 Мукачево – Львів у Верховинському, Косівському та Надвірнянському районах.

На мостах тривають роботи з відновлення колесовідбою, ремонту перильного огородження, зокрема на мосту через річку Дністер у Галичі, а/д Н-09 Мукачево – Львів, км 340+685.

Контроль за проведенням усіх робіт здійснює Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.