Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ПРО СТАН БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРО СТАН БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16 жовтня під керівництвом першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада щодо стану будівельно-ремонтних робіт на дорогах державного і місцевого значення в 2019 році. Участь у її роботі взяли заступник голови ОДА Василь Івасик, керівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак та ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов. Учасники наради також окреслили основні напрямки, над якими працюватимуть наступного року.

Аналізуючи поточний будівельно-ремонтний сезон, керівник САД Василь Буджак акцентував на тому, що повністю виконано доведені Урядом та Укравтодором завдання, пріоритет яких визначений Постановою Кабміну в січні (зі змінами та доповненнями в липні), та на які були бюджетні призначення. Це, зокрема, ремонт на а/д Н-10 Стрий – Мамалига (окремими ділянками в Калуському, Рожнятівському та Долинському районах), Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі, Р-20 Снятин – Тязів у Городенківському і Тлумацькому районах, Р-62 Криворівня – Чернівці у Верховинському та Косівському районах.

За угодами зі Службою автодоріг підрядні підприємства до кінця сезону завершать роботи на узбіччях та кільцевій розв’язці в Городенці (а/д Р-20 Снятин -Тязів), Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути, Т-09-05 Делятин – Раківчик тощо.

Служба автодоріг спільно з Івано-Франківською ОДА звернулася до Кабміну та Укравтодору щодо виділення ще до кінця року фінансування на ремонт двох ділянок, що потребують нагального ремонту: 2,8 км на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі та 3 км на а/д Р-62 Криворівня – Чернівці у Верховинському районі.

Василь Буджак зауважив, що із понад 1000 км автодоріг державного значення відремонтовано більше половини. Залишаються чотири ділянки, на яких треба нагально здійснити належний ремонт. Найбільше це стосується а/д Р-21 Долина – Хуст, а зокрема Вишківського перевалу. Ще цього року там працюватиме потужна техніка, щоб забезпечити проїзд. Так само – на інших напрямках. Усі проблемні ділянки доріг стануть пріоритетними в 2020 році.

Йшлося й про стан мостового господарства області. На державних дорогах немає жодного аварійного мосту, є такі, що потребують капітального ремонту. Керівник САД проаналізував стан  кількох із них. На завершенні – будівництво мосту на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський в Косові. Тривають роботи на мосту через Дністер на а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш. Також потрібно ремонтувати мости в Боднарові Калуського, Делятині –Надвірнянського, Ланчині – Коломийського і Стопчатові – Косівського районів.

На нараді обговорили питання експлуатаційного утримання доріг в осінньо-зимовий період. Керівник САД зазначив, що три дорожньо-експлуатаційні підприємства забезпечені технікою та відповідними паливно-мастильними і протиожеледними матеріалами. Вони займатимуться розчисткою доріг від снігу та забезпечуватимуть належний проїзд у зимовий період.

На фото:

Доповідає керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Під час наради.

Оновлені ділянки автодороги Н-10 Стирий - Мамалига в селах Голинь та Креховичі.