Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Про стан мосту в селі Буковець Верховинського району
Івано-Франківської області

Про стан мосту в селі Буковець Верховинського району
Івано-Франківської області

У деяких ЗМІ мусується інформація про аварійний стан та загрозу руйнування мосту довжиною 127 метрів у селі Буковець на автомобільній дорозі Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський, км 50+359.

Насправді, згідно обстеження спеціалізованою організацією, згадувана споруда знаходиться у задовільному технічному стані. Загрози руйнування немає.

Вантажопідйомність мосту, т:

 

а) для автомобільного навантаження у колоні

27

б) для окремих транспортних засобів

72

в) допустиме навантаження на вісь автомобіля

 

18

 

Внаслідок тривалих дощів у липні поточного року та зсувних гірських процесів у цьому місці спостерігається руйнування конуса насипу на з’єднанні мосту з підходами біля опори № 0. Для встановлення причини Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області залучає науковців, виготовлена проектно-кошторисна документація з метою усунення наслідків зсуву.

Крім цього, інформуємо, що стан мостів на автомобільних дорогах загального користування державного значення Івано-Франківської області постійно перебуває в полі зору Служби автомобільних доріг та експлуатаційних організацій. Двічі на рік, а за необхідності й частіше, фахівці обстежують штучні споруди і складають відповідні акти, за якими ліквідовуються пошкодження.