УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » РЕМОНТ ДОРІГ Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТА Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ – ВАГОМІ ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ

РЕМОНТ ДОРІГ Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТА Р-62 КРИВОРІВНЯ – ЧЕРНІВЦІ – ВАГОМІ ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ

На Прикарпатті тривають роботи в рамках національного проекту «Велике будівництво». У Верховинському районі на завершенні два об’єкти – капітальний ремонт а/д Р-62 Криворівня – Чернівці на км 0+000 – 13+000 та поточний середній ремонт а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, де триває влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на одних ділянках та влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону та ЩМА – на інших.

 

За період 2015 – 2020 років на капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, що проходять територією Верховинського району, спрямовано понад 300 млн грн.

Для цього Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області  знадобилося довгі роки наполегливої праці, що вилилося в  сумарне інвестування держави в дорожню інфраструктуру Верховинського району, а отже соціально-економічний розвиток, туристичну галузь віддаленого високогірного краю в середньому 75 млн грн на рік.

З ініціативи Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, допомоги депутатів Верховної Ради України, Івано-Франківської обласної держадміністрації на Прикарпатті успішно реалізується державна програма «Розвиток дорожнього господарства української частини Карпатського єврорегіону».

Ділянка а/д Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський у Верховині, км 40+000 –  44+500, – завершальна на цій дорозі. Найближчим часом у Верховинському районі буде на 100% завершено ремонт усіх доріг державного значення. Верховинський район стане першим районом області, де за кошти Державного бюджету стовідсотково відремонтовані дороги державного значення.