УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » РЕМОНТ МОСТІВ І ДОРІГ У КОСІВСЬКОМУ РАЙОНІ – ПОШТОВХ ДО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЮ

РЕМОНТ МОСТІВ І ДОРІГ У КОСІВСЬКОМУ РАЙОНІ – ПОШТОВХ ДО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЮ

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук під час робочої поїздки до Косівського району 29 квітня ознайомився із ходом капітального ремонту мосту через річку Лючка в селі Стопчатів та оновленням дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у рамках реалізації Президентської програми «Велике будівництво».

Керівник відзначив якість і темпи виконання робіт та висловив запевнення, що оновлення дорожньої інфраструктури сприяє покращенню життя мешканців краю. А належне фінансування галузі загалом дасть поштовх до соціально-економічного розвитку регіону.

Під час моніторингу голова ОДА Андрій Бойчук поінформував ЗМІ про плани та реалізацію будівельно-ремонтних робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури області в поточному році.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак повідомив, що була нагальна потреба в капітальному ремонті мосту у Стопчатові на км 94+415 а/д Р-24, оскільки просіла одна із опор. Важливо, що Кабінет Міністрів виділив фінансування на проведення робіт.

Станом на 29 квітня основні роботи на об’єкті завершені. Триває процес облаштування тротуарів.

Далі – монтаж труб водовідведення, нанесення гідроізоляції та влаштування двох шарів асфальтобетону на проїзній частині мосту, монтаж перильного та бар’єрного огородження, освітлення.

Відповідаючи на запитання журналістів, Василь Буджак розповів про головні об’єкти, які оновлюють у поточному році. Це а/д М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка стане Дорогою Єдності М-30 Стрий – Ізварино. А також – а/д Н-09 Мукачево – Львів, де кипить робота в межах  Надвірнянського району, а/д Н-10 Стрий – Мамалига.

Керівник повідомив про запланований цьогоріч ремонт а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, Р-21 Долина – Хуст, Р-38 Богородчани – Гута, територіальних доріг.

У поточному році триває ремонт семи мостів. За останні ж п’ять років на дорогах державного значення в межах Івано-Франківської області оновлено 12 мостів.