Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

Протягом тижня на дорогах державного значення Івано-Франківської області тривали заплановані роботи.

На одному із ключових об’єктів – автодорозі Р-20 Снятин – Тязів - підрядна організація продовжила влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону на км 28 – 30 у м. Городенка.

Підрядні організації виконували роботи із нанесення горизонтальної розмітки на автодорогах Н-10 Стрий – Мамалига, Т-09-05 Яблунів – Делятин, Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Тривав поточний дрібний ремонт, а зокрема на автодорозі Т-09-10 Бурштин – Калуш на км 4 – 9 у Галицькому районі. Підрядні автопідприємства здійснювали ліквідацію аварійності та експлуатаційне утримання доріг на  5 427 м2 (пневмо-струменевим методом та методом «карт» із влаштуванням асфальту).

Тривали роботи на штучних спорудах. На автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський на км 30 (міст біля с. Ільці) встановлені перехідні плити. На км 50 в с. Буківці Верховинського району – габіонне укріплення берегової опори №0 мосту, а також передбачено гідроізоляцію перед влаштуванням дорожнього покриття.

Розпочато роботи із заміни тротуарних плит на мосту на дорозі Н-09 Мукачеве – Львів у місті Яремче, км 241+293, та в селищі Делятин, укріплення опор і влаштування габіонних підпірних стінок на дорозі Н-09 Мукачеве – Львів, км 23+600 в с. Татарів. Тривали роботи з будівництва мосту через р. Рибницю в м. Косів на а/д Татарів - Кам'янець-Подільський, км 77+300.

Автодорожники також впорядковували узбіччя, замінювали пошкоджені дорожні знаки.
Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Фінансування - із Державного бюджету. 
Звертаємося до всіх учасників дорожнього руху зважати на попереджувальні знаки в місцях проведення ремонтних робіт та дотримуватися Правил дорожнього руху. 

На фото: Оновлена дорожня розмітка на а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна, перевірка якості виконання ремонту на а/д Снятин-Тязів.