УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: НАЛЕЖНИЙ КОНТРОЛЬ, РЕАГУВАННЯ НА ЗАПИТИ ТА КОНТРОЛЬ ЇХ ВИКОНАННЯ

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: НАЛЕЖНИЙ КОНТРОЛЬ, РЕАГУВАННЯ НА ЗАПИТИ ТА КОНТРОЛЬ ЇХ ВИКОНАННЯ

Фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області спільно із представниками Патрульної поліції в області, ДП «ДерждорНДІ» щорічно здійснюють спільне комісійне обстеження доріг державного значення на предмет виявлення потенційних місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок.

За результатами проведеного обстеження виявлено одне таке місце. Це перехрестя а/д Н-09 Мукачево – Львів та місцевої дороги С091605 Н-09 – Поляниця. Служба автомобільних доріг зобов’язала підприємство, що відповідає за експлуатаційне утримання цієї ділянки, оновити дорожні знаки та горизонтальну розмітку перехрестя, впорядкувати узбіччя.

Відповідні заходи здійснені в обумовлений термін.

Щодня Служба автомобільних доріг отримує запити від громадян,  органів місцевого самоврядування та депутатів різного рівня. Ведеться облік реагування на запити та якості виконаних робіт.

Після вивчення питання та обстеження предмету заяви фахівці Служби автомобільних доріг складають відповідні приписи організаціям, які відповідають за експлуатаційне утримання доріг державного значення та мостів.

На запит Укравтодору на дорогах державного значення підрядна організація встановила інформаційні дорожні знаки індивідуального проектування, із зазначенням назви дороги, її протяжності та ділянки обслуговування.

На запит Яремчанської міської ради щодо недопущення аварійно небезпечних ситуацій встановлено бар’єрні огородження парапетного типу та горизонтальну дорожню розмітку на а/д Н-09 Мукачево – Львів, км 240-241.

На запит Калуської міської ради встановлено знаки-позначки початку та меж населеного пункту на а/д Н-10 Стрий – Мамалига.

На запит Ямницької ОТГ здійснено ремонт світлофорного об’єкту на км 324+270 а/д Н-09 Мукачево – Львів у с. Ямниця.

На цій же дорозі на запит КП «Електротранс» відновлено освітлення на шляхопроводі в с. Угринів, а/д Н-09 Мукачево – Львів, км 320+702.

На запит громади села Старі Кривотули Коломийського району встановлено світолофорний об’єкт на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, км 125+001.

На запит Раковецької сільської ради Служба автомобільних доріг розробила схему влаштування пішохідного переходу біля навчально-виховного комплексу на а/д Р-38 Богородчани – Гута. Після погодження з Головним управлінням Патрульної поліції в області там встановлено відповідні знаки.

На запит Делятинської ОТГ та за співфінансування цієї громади тривають роботи з облаштування бар’єрного огородження і тротуарів на а/д Н-09 Мукачево – Львів у межах Делятина.