Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області зацікавлена в якнайшвидшому об’єктивному розслідуванні кримінальної справи та її судовому розгляді

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області зацікавлена в якнайшвидшому об’єктивному розслідуванні кримінальної справи та її судовому розгляді

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко повідомив, що прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо можливої розтрати бюджетних коштів під час проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-10 Стрий – Мамалига.

«У кримінальному провадженні, – пише Андрій Лисенко, – одному з керівників САД вручено повідомлення про підозру за ч.5 ст.191 КК України. Нагадуємо: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду».

29 грудня 2018 року  в Службі автомобільних доріг зареєстровано Ухвалу Івано-Франківського міського суду, винесену в рамках цього ж кримінального провадження, про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні Служби.

Наголошуємо, що Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області на виконання вимог правоохоронних органів і раніше, і в даний час надає всі необхідні документи. САД сприяла і надалі всесторонньо сприятиме слідству у проведенні необхідних процесуальних дій, які тривають із червня 2017 року, з метою якнайшвидшого розслідування цієї кримінальної справи.

Інших офіційних документів чи повідомлень до САД в Івано-Франківській області по згадуваній справі не надходило.

Служба автомобільних доріг в області зацікавлена в якнайшвидшому об’єктивному розслідуванні даної кримінальної справи і її судовому розгляді.

Також пропонуємо всім зацікавленим здійснювати незалежний громадський контроль за об’єктивним, справедливим та неупередженим розслідуванням, висвітленням і розглядом цієї кримінальної справи в судах.

Адже, як наголошує речник ГПУ, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області.