Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » Стан автомобільних доріг Івано-Франківської області та робота дорожнього комплексу задовільні

Стан автомобільних доріг Івано-Франківської області та робота дорожнього комплексу задовільні

Сильні снігопади на Прикарпатті за останній тиждень спричинили налипання мокрого снігу та ожеледицю. Це, своєю чергою, утруднило проїзд автошляхами загального користування державного значення.

Незважаючи на інтенсивний снігопад 26-27 листопада, проїзд дорогами загального користування державного значення задовільний. Це можна простежити за камерами відео-спостережень, які встановлені на дорогах Н-09 Мукачеве – Львів на Яблуницькому перевалі і в Рогатині.

Завдяки роботі підрядних підприємств – фірми ПБС і філій ДП «Івано-Франківський облавтодор» – непроїзних ділянок чи заторів на дорогах державного значення не було ні вночі 26 листопада, ні вранці. Всього працювало 69 одиниць снігоочисної техніки, 110 дорожніх працівників. Внесено 600 тонн піщано-сольової суміші, 300 тонн солі. Дорожні бригади продовжують працювати.

Прохання до учасників дорожнього руху використовувати транспортні засоби тільки на зимовій гумі, бути максимально обережними, не перевищувати швидкість, оскільки зі зниженням температури повітря на окремих ділянках доріг та особливо шляхопроводах і мостах можливе утворення ожеледі.