УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » СИСТЕМА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ СПРАВИЛАСЯ ІЗ НАВАНТАЖЕННЯМ

СИСТЕМА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ СПРАВИЛАСЯ ІЗ НАВАНТАЖЕННЯМ

Інтенсивні опади протягом 20 липня та ночі 21 липня спричинилися до підйому рівнів води у гірських річках і потоках Івано-Франківщини. У зв’язку із ускладненням погодніх умов у Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області введено цілодобовий контроль за ситуацією.

Підприємства дорожньої галузі, відповідальні за експлуатаційне утримання мостових переходів і доріг державного значення, працюють цілодобово.

Для попередження тимчасових ускладнень у русі транспорту та можливого руйнування автомобільних доріг чи їх окремих елементів проведено огляд водовідвідних систем автомобільних доріг та на штучних спорудах. Першочергову увагу приділено проблемним ділянкам доріг, де створювалась загроза безпеці дорожнього руху в попередніх роках.

Забезпечено функціонування мобільних бригад для оперативного прибирання сторонніх предметів із проїзної частини доріг, можливої ліквідації локальних руйнувань земляного полотна (розмивів, зсувів, промоїн тощо), які створюють загрозу безпеці дорожнього руху.

Безперебійну роботу водовідвідних систем та систем поверхневого водовідводу із проїзної частини та узбіч на автомобільних дорогах загального користування державного значення та на штучних спорудах ЗАБЕЗПЕЧЕНО.

Прохання до учасників дорожнього руху бути максимально обережними під час руху дорогами у високогір’ї Карпат.