Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ БУДІВЕЛЬНИЙ СЕЗОН НА ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ ПРИКАРПАТТЯ

ТРИВАЄ БУДІВЕЛЬНИЙ СЕЗОН НА ДЕРЖАВНИХ ДОРОГАХ ПРИКАРПАТТЯ

Підсумовуємо робочий тиждень. Він був насиченим. Насамперед тривали роботи на мостах, а зокрема будівництві мостового переходу через річку Рибниця на км 77+393  а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у місті Косів, а також на інших мостах цієї автодороги.

Автошляховики завершили влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на а/д Р-62 Криворівня – Чернівці на км 33+800 – км 41+812 у Косівському районі та приступили до капітального ремонту цієї автодороги на км 0+000 – 13+800. Проект розрахований на два роки. Розпочали із розширення проїзної частини в селі Рівня Верховинського району.

Тривали роботи на а/д Р-20 у Тисменицькому районі, де автошляховики на км 103 – 104 у Тисменицькому районі здійснювали поточний дрібний ремонт методом «карт». Такі ж роботи – у Стопчатові Косівського району на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський та Шепарівцях – Коломийського, на Р-38 Богородчани – Гута в Богородчанському районі. .

Поточний дрібний ремонт пневмо-струменевим методом за допомогою установки «ШАФЕР» автошляховики здійснювали на км 94+450 (село Яблунів Косівського району, кільце) та на Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна в селі Назавізів Надвірнянського району.

Автошляховики влаштовували з’їзди з основної дороги на а/д Н-10 Стрий – Мамалига в селі Голинь Калуського району та Р-62 Криворівня – Чернівці у селі Тюдів.

Усі роботи виконуються під потрійним контролем – підрядників, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ДП «Дорожній контроль якості» Укравтодору.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними та дотримуватися Правил дорожнього руху.