Служба автомобільних доріг
у Івано-Франківській області

» Прес-центр » новини » ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У ВЕРХОВИНСЬКОМУ РАЙОНІ

ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ НА А/Д Р-24 ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ У ВЕРХОВИНСЬКОМУ РАЙОНІ

На автодорогах державного значення Івано-Франківської області тривають заплановані роботи. Зокрема на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, згідно договору Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, підрядне підприємство виконує роботи з поточного середнього ремонту.

Влаштовано вирівнюючий шар на км 19 – 26 автодороги Р-24 у Верховинському районі, село Кривопілля. Інша бригада працює на влаштуванні верхнього шару модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА у селищі Ворохта, на км 8 – 9.

Бригади працюють цілодобово. Проектом передбачено влаштування узбіч, горизонтальної розмітки та відповідних дорожніх знаків.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними в місцях проведення ремонтних робіт та зважати на попереджувальні знаки.

Замовник послуг із поточного середнього ремонту – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Фінансування – із державного бюджету.

Контроль за виконанням робіт здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг, контролери підрядного підприємства та представники проектної організації. 

На фото: Влаштування ЩМА на км 8 - 9 а/д Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський у селищі Ворохта.